Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

„Jesteśmy najlepsi !”

Dnia 14 maja 2015 r (czwartek) reprezentacja szkoły w piłce ręcznej udała się na Turniej eliminacyjny chłopców SP „Szczypiorniak na Orlikach 2015” w Mrągowie. Drużyny biorące w nim udział przyjechały z Mikołajek, Reszla, Rozóg i Mrągowa.

Nasza reprezentacja z SP 3 w Reszlu grała pierwszy mecz z Mikołajkami. Był to udany mecz, bo wygraliśmy aż 21:1, więc zdobyliśmy 3 pkt. Kolejną rozgrywkę rozegraliśmy z Mrągowem. Było to ciężkie starcie. Zremisowaliśmy 9:9. Była to dobra drużyna. Kolejne starcie wygraliśmy 27:0, z Rozogami II. Mrągowo wygrywało mecze po kolei, więc my musieliśmy strzelać jak najwięcej bramek, gdyż jeśli drużyna ma tyle samo punktów to liczą się bramki. Następny mecz zagraliśmy z Rozogami I. Wygraliśmy go 29:1, a Mrągowo wygrało kolejny mecz, więc liczyło się, która drużyna zdobyła więcej bramek. Reszel czy Mrągowo. My zdobyliśmy więcej, więc mieliśmy pierwsze miejsce!
A oto ranking wszystkich drużyn:
1. SP3 Reszel (awans do dalszych rozgrywek) WOW!!!!!!!!
2. SP4 Mrągowo
3. SP Rozogi II
4. SP Rozogi I
5. SP Mikołajki
Reszelscy szczypiorniści: Bany Oskar, Baranowski Jakub, Danieluk Kacper, Dumański Krystian, Lutowski Adrian, Łomżyński Damian, Pieniak Przemek, Policha Patryk, Szykowski Bartek, Urbanowicz Błażej, Wójcik Łukasz, Zinkiewicz Sebastian.
Oczywiście nasz sukces nie byłby możliwy, gdyby nie nasz trener Pan Łukasz Pyrzak. DZIĘKUJEMY!!!
W nagrodę dostaliśmy koszulki i wyruszyliśmy w drogę powrotną.
Był to udany turniej. Po powrocie do szkoły miał czekać na nas pyszny obiad, ale niestety nie doczekaliśmy się go. Ktoś zawiódł… Ciekawe kto…? Głodni, ale szczęśliwi rozeszliśmy się do domów.

Błażej Urbanowicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Krystyna oraz opublikowany na portalu Reszel: Jesteśmy najlepsi!
Oceń artykuł:

(0)