środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Podziel się:

Podziel się:

Sukcesy w nauce i sporcie w SP 3 w Reszlu

W roku szkolnym 2016/17 uczniowie SP3 godnie reprezentowali szkołę w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko -Mazurskiego Kuratora Oświaty. Zmagali się również w zawodach sportowych organizowanych na terenie naszego województwa. W przygotowanie się do tychże konkursów zarówno uczniowie, jak i ich nauczyciele wkładali i wkładają nadal dużo serca i wysiłku.

W tym roku szkolnym tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym zdobyła Gabriela Pieniak z klasy VIa, a tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Historycznym uzyskała Olga Nalesińska również z klasy VIa.
Drużyna chłopców z tej samej klasy w składzie: Piotr Borkowski, Łukasz Fiedziuszkin, Maksymilian Gutowski, Jakub Kos , Patryk Kuleszo, Igor Luchowski, Dominik Maksymiuk, Bartosz Michalski, Jakub Sawicki, Damian Warcaba, Marcin Witt wywalczyła I miejsce w eliminacjach Mistrzostw Województwa LZS halowej piłki nożnej, tym samym uzyskując awans do półfinału województwa warmińsko-mazurskiego. Trenerem chłopców jest pan Łukasz Pyrzak.
Mamy zdolnych uczniów oraz nauczycieli, którzy chcą pracować i poświęcać swój czas na ich przygotowanie. Szczególne wyrazy uznania i podziękowania należą się paniom Jolancie Wasiluk i Małgorzacie Gardockiej oraz panu Łukaszowi Pyrzakowi. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
Krystyna Bujnowska

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Krystyna oraz opublikowany na portalu Reszel: W "Trójce" chwalą się sukcesami w nauce i sporcie
Oceń artykuł:

(0)