Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Spadający konar uderzył w dwie kobiety. Jedna została przetransportowana śmigłowcem medycznym do Olsztyna [FOTO + VIDEO]

2019-03-04 22:53:23 (ost. akt: 2019-03-04 23:27:20)

Autor zdjęcia: OSP Reszel

W Reszlu na ul. Podmiejskiej konar spadł na chodnik. Dwie kobiety zostały poszkodowane. Jedną z nich przetransportowano helikopterem LPR do szpitala w Olsztynie, drugą z kobiet karetką przewieziono do szpitala w Kętrzynie.

Do zdarzenia doszło 4 marca ok. godz. 19.00. Do akcji zadysponowano dwa zastępy reszelskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. - Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy do czasu przybycia Zespołów Ratownictwa Medycznego, a następnie na usunięciu leżącego na drodze drzewa. W akcji wspomagał nas ratownik medyczny, który dotarł do nas własnym samochodem - relacjonuje Andrzej Adamiak z OSP Reszel.

Na miejsce przybyły również dwa zastępy JRG Kętrzyn, dwie karetki ZRM oraz policja. - W zdarzeniu ucierpiały dwie mieszkanki gminy Reszel w wieku 67 i 42 lata. Jedna z kobiet trafiła do szpitala w Kętrzynie, drugą helikopterem LPR przetransportowano do szpitala w Olsztynie - informuje st. sierż. Anna Baluta z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował w Robawach, a lądowisko zabezpieczali również ochotnicy z OSP Reszel.

Wojciech Caruk


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages