środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Jedenaście par świętowało Złote Gody

2018-10-10 17:47:21 (ost. akt: 2018-10-11 09:57:51)

Autor zdjęcia: archiwum USC w Reszlu

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski wręczył medale przyznane przez Prezydenta RP parom małżeńskim obchodzącym 50-lecie pożycia małżeńskiego zamieszkałym na terenie miasta i gminy Reszel.

Uroczystość odbyła się w pięknym, nowo wyremontowanym budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu.

Pięćdziesiąt lat temu w 1968 roku na ślubnym kobiercu stanęły pary małżeńskie, które w obecnych czasach stanowią wzór do naśladowania. Są ze sobą w radości i smutku, w zdrowiu i chorobie, wzajemnie się wspierając. Uroczystość jubileuszowa to okazja spotkania niezwykłych osób pełnych wzajemnego szacunku, ciekawych wspomnień w otoczeniu dzieci i wnuków.

W tym roku 11 par obchodzących Złote Gody otrzymało medale, 1 para odebrała odznaczenie indywidualnie. Przed wręczeniem medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie burmistrz Marek Janiszewski w bardzo ciepłych słowach przekazał Szanownym Jubilatom swoje osobiste życzenia. Jubilaci otrzymali również życzenia oraz kwiaty od najbliższych i te były najpiękniejsze. Niejedna łza wzruszenia zakręciła się w oku Jubilatów i wszystkich obecnych.

Piękny upominek muzyczny Jubilatom przygotowała Beata Kilanowska instruktor MOK wspólnie z Grzegorzem Rzeszotko, który wykonał kilka niezapomnianych utworów. Nie obyło się bez tortu i wielu małych niespodzianek.

Wszystkim Złotym Jubilatom, którzy w tym roku obchodzą 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i dalszych wspólnych szczęśliwych lat w otoczeniu rodziny i przyjaciół.Lucyna Macełko

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages