Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Zespół Szkół roztańczony w rytmach zumby

2018-10-04 15:52:36 (ost. akt: 2018-10-04 16:14:00)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Choć rok szkolny trwa zaledwie od miesiąca, a młodzież wciąż czerpie siły z akumulatorów naładowanych w czasie wakacji, nic tak nie dodaje energii jak pozytywna dawka ruchu przy energetycznych dźwiękach muzyki tanecznej. Stąd właśnie wziął się pomysł na wejście w nowy rok w rytmie zumby, która daje gwarancję, iż wprawi uczestników w doskonały nastrój.

Trening, który odbył się w ostatni piątek września w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Reszlu, to kolejny już z serii „Treningów z Mistrzem”. Tym razem na parkiecie gościła rodowita reszelanka Sylwia Jaruga - instruktorka zumby, która na co dzień prowadzi treningi w swoim rodzinnym mieście.

Nie było lekko, ale energetyczna muzyka porywała ciała zebranych i dodawała nowych sił. Bo okazywało się, że można, że nowy rytm, nowe kroki to wyzwanie, któremu nikt nie mógł się oprzeć. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy uwielbiają rytmy latino, przeplatane elementami hip-hopu, flamenco czy salsy. Przedsięwzięcie zdecydowanie zakończone sukcesem z pożytkiem dla rozwoju fizycznego wszystkich uczestników.

Przypomnijmy, że prowadzona od trzech lat akcja „Trening z Mistrzem” ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród ludzi młodych, proponuje sensowny i dający wymierne efekty sposób spędzania wolnego czasu, a także prezentuje  dostępne dyscypliny sportowe jako  zamiennika dla gier, tabletów, portali czy zwyczajnie nudy.  Samo słowo „zumba” odzwierciedla powiedzenie „wystarczy tylko chcieć”, więc zachęcamy. My spróbowaliśmy i zdecydowanie polecamy!

Julita Woźniakowska


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages