Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Gdy kończy się młodość....

2018-06-14 14:58:50 (ost. akt: 2018-06-22 09:14:57)

Autor zdjęcia: pixabay.com

15 czerwca w Reszlu odbędzie się konferencja "Gdy kończy się młodość" organizowana przez miejscowy Zakład Opieki Zdrowotnej. Okazją jest jubileusz 20 - lecia tej placówki.

Prelegentami konferencji będą osoby ze środowiska medycznego, fachowcy i specjaliści, którzy przedstawią problemy z jakimi borykają się na co dzień. - Jest to pierwszy krok do rozpropagowania informacji wśród społeczeństwa o tym, jak się zachować gdy mamy do czynienia z osobą podczas udaru czy wylewu. Jak prawidłowo wezwać pomoc i jak uniknąć takich zdarzeń - mówi Katarzyna Ślimak - Duda, dyrektor ZOZ w Reszlu.

Konferencja rozpocznie się o godz. 11.00 w Galerii "Zamek" i będzie podzielona na dwa panele. Pierwszy to "Sytuacja społeczna i zdrowotna osób w podeszłym wieku - stan na dziś, prognoza na przyszłość". Drugi to "Opieka terminowa i jej aspekt społeczny". Konferencja ma charakter zamknięty, jednak będą jej towarzyszyły inne działania, z których będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani.

Od godz. 10.00 do 13.00 w Poradni Chirurgicznej reszelskiego ZOZ - u będzie można oddać honorowo krew. Od godz. 10.00 do 17.00 na przyszpitalnym parkingu będzie można wykonać bezpłatne badania EKG, poziomu cukru, natlenienia czy ciśnienia tętniczego. Każdy uczestnik weźmie udział w losowaniu nagród - niespodzianek.

Wydarzeniu będą towarzyszyły też otwarte atrakcje kulturalne. O godz. 16.00 w sanktuarium w Świętej Lipce odbędzie się koncert organowy, a tuż po nim spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią.

Wojciech Caruk


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages