Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Świetna zabawa w Reszlu. Wśród gości Peppa, Minionek i dinozaur

2018-06-09 09:44:23 (ost. akt: 2018-06-09 12:28:40)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Teren wokół Szkoły Podstawowej nr 3 z oddziałami przedszkolnymi tętnił życiem, a słoneczko witało przedszkolaki z rodzicami.

Całe rodziny, na przekór obiegowym opiniom, iż rodzice XXI wieku na nic nie mają czasu, spędziły z nami piątkowe popołudnie. Atrakcji bowiem nie brakowało.

Była dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, wyścigi w workach, zabawy z kolorową chustą animacyjną Klanzy, przeciąganie liny, atrakcje z bańkami mydlanymi i wiele innych propozycji. W zabawie pojawiły się żywe maskotki, między innymi Peppa, Minionek i wiele innych. Imprezę ożywił chodzący dinozaur. Nie zabrakło szalonych tańców przy muzyce. A do tego popcorn i wata cukrowa dla najmłodszych oraz kawa, herbata i słodki poczęstunek dla rodziców.
Z okazji festynu przedszkolnego uczennice klasy IV c pod kierunkiem pani Jolanty Radomskiej przygotowały krótki program artystyczny, na który składało się kilka energetycznych utworów. Występ rozpoczął utwór „Libre” z repertuaru Moniki Lewczuk i Alvaro Soler’a. Następnie obejrzeliśmy taniec do utworu „Girls”. Po nim dziewczynki wystąpiły z piosenką „Kaktus”, a na zakończenie odbył się wspólny taniec „Limbo”.

Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
Dziękujemy Radzie Rodziców za słodkie niespodzianki, animatorom za świetną zabawę, nauczycielom i obsłudze za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu I Festynu Przedszkolnego dla Dzieci.

Drogie Rodziny! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!!!! Pogoda dopisała, wszyscy bawili się wyśmienicie. Zapraszamy już za rok!!!

Krystyna Bujnowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages