Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Ulica Kajki w Reszlu oficjalnie otwarta

2017-10-23 21:47:05 (ost. akt: 2017-10-23 21:56:26)

Autor zdjęcia: G.S.

23 października nastąpiło oficjalne otwarcie ulicy Kajki w Reszlu. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał wicestarosta kętrzyński Michał Krasiński, burmistrz Reszla Marek Janiszewski, ks. prał. Dyzma Wyrostek oraz przedstawiciele mieszkańców.

Przed oddaniem do użytku nowo wyremontowanej ulicy wicestarosta Krasiński przybliżył postać jej patrona. Po nim głos zabrał burmistrz Reszla, który wspomniał o inwestycjach drogowych powiatu, które współfinansuje gmina oraz o gotowości do dalszej współpracy w tym zakresie. Następnie mikrofon przejął ponownie wicestarosta i opowiedział o planach powiatu odnośnie inwestycji drogowych w Reszlu.

Tuż przed przecięciem wstęgi ks. prał. Dyzma Wyrostek wyraził swoje zadowolenie z dobrej współpracy powiatu z gminą oraz poświęcił otwieraną ulicę. Nożyczki w dłonie ujęli wicestarosta, burmistrz, ksiądz prałat oraz dwoje przedstawicieli mieszkańców. Jedna z zebranych osób ze wzruszeniem podsumowała ten dzień: "60 lat na to czekałam". Czekamy zatem na kolejne słowa uznania i radości ze strony zadowolonych mieszkańców i użytkowników następnych remontowanych dróg.

G.S.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GS

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages