środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Kolejne pieniądze trafią do Reszla

2017-06-12 13:15:01 (ost. akt: 2017-06-13 19:30:30)

Autor zdjęcia: Gmina Reszel

Podpisanie umowy na dofinansowanie operacji pt.: "Zagospodarowanie terenu działki gminnej w miejscowości Mnichowo na teren rekreacyjno - sportowy”.

6 czerwca 2017 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie burmistrz Reszla Marek Janiszewski wraz ze skarbnikiem gminy Reszel Julitą Paprocką podpisali umowę na dofinansowanie operacji pt.: "Zagospodarowanie terenu działki gminnej w miejscowości Mnichowo na teren rekreacyjno - sportowy” na kwotę 114.721,00 zł.

Urząd Marszałkowski reprezentowali marszałek Gustaw Marek Brzezin oraz członek zarządu Sylwia Jaskólska. W ramach inwestycji planowane jest utworzenie miejsca spotkań mieszkańców sołectwa Mnichowo. Miejsce to będzie miało charakter zarówno kulturalny jak i sportowy. Wniosek o dofinansowanie to owoc współpracy gminy Reszel z Lokalną Grupą Działania BARCJA.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Promocja

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages