środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Powitanie wiosny w SP nr 3

2017-03-21 20:25:25 (ost. akt: 2017-03-21 20:30:25)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

We wtorek, 21 marca, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu przywitali nową porę roku - wiosnę. Z tej okazji nie zabrakło śmiechu, radości oraz obowiązkowego spalenia wielu kukieł marzanny.

Pięknie jest wiosną na całym świecie.
Wiosna pozdrawia nas barwnym kwieciem,
Zielenią traw i ptaków śpiewem,
Radosnym słońcem świecącym na niebie.
Przynosi ona ze sobą wiele.


Takimi słowami chciałoby się powitać pierwszy dzień wiosny. Niestety tegoroczny okazał się pochmurny, mokry i wyjątkowo deszczowy. W klasach, oddziałach przedszkolnych oraz w świetlicy uczniowie przygotowali wiosenne dekoracje, gazetki tematycznie związane z wiosną.

W szkole było kolorowo i radośnie, niestety imprezy plenerowe na świeżym powietrzu trzeba było ograniczyć do minimum ze względu na warunki pogodowe. Część klas zdążyła upiec z rana na ognisku kiełbaski w parku, a od godziny jedenastej dla pozostałych klas został rozstawiony grill na terenie szkoły, tak by wszyscy mogli poczuć zapach zbliżającej się wiosny.

- Dziękujemy panu Danielowi Lewińskiemu za wzorowe przygotowanie ogniska. Pan Daniel już od kilku lat wspiera naszą szkołę w imprezach plenerowych - podsumowała Krystyna Bujnowska.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages