Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

W "Trójce" chwalą się sukcesami w nauce i sporcie

2017-03-20 18:01:46 (ost. akt: 2017-03-20 18:05:22)
Chłopcy z Reszla awansowali do półfinału województwa warmińsko-mazurskiego.

Chłopcy z Reszla awansowali do półfinału województwa warmińsko-mazurskiego.

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

W roku szkolnym 2016/17 uczniowie SP3 godnie reprezentowali szkołę w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko -Mazurskiego Kuratora Oświaty. Zmagali się również w zawodach sportowych organizowanych na terenie naszego województwa. W przygotowanie się do konkursów zarówno uczniowie, jak i ich nauczyciele wkładali i wkładają nadal dużo serca i wysiłku.

W tym roku szkolnym tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym zdobyła Gabriela Pieniak z klasy VIa, a tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Historycznym uzyskała Olga Nalesińska również z klasy VIa.

Drużyna chłopców z tej samej klasy w składzie: Piotr Borkowski, Łukasz Fiedziuszkin, Maksymilian Gutowski, Jakub Kos , Patryk Kuleszo, Igor Luchowski, Dominik Maksymiuk, Bartosz Michalski, Jakub Sawicki, Damian Warcaba, Marcin Witt wywalczyła I miejsce w eliminacjach Mistrzostw Województwa LZS halowej piłki nożnej, tym samym uzyskując awans do półfinału województwa warmińsko-mazurskiego. Trenerem chłopców jest pan Łukasz Pyrzak.

Mamy zdolnych uczniów oraz nauczycieli, którzy chcą pracować i poświęcać swój czas na ich przygotowanie. Szczególne wyrazy uznania i podziękowania należą się paniom Jolancie Wasiluk i Małgorzacie Gardockiej oraz panu Łukaszowi Pyrzakowi. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Krystyna Bujnowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages