środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Dołączyli do bibliotecznej społeczności

2017-02-17 09:09:14 (ost. akt: 2017-02-17 09:28:40)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Jak co roku tradycyjnie w miesiącu lutym, odbywają się pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych.

W naszej bibliotece szkolnej w Reszlu również taka uroczystość miała swoje miejsce. Miło było powitać pierwszoklasistów w progach biblioteki, którzy już od dawna zaglądali w to ciekawe miejsce. Teraz mieli okazję poznać wszystkie pomieszczenia biblioteki i zapoznać się z regulaminem, jak też nauczyć się wypożyczać książki.

„Nie będę rwać twoich kartek” to cytat z tekstu ślubowania, jakie złożyli pierwszoklasiści podczas uroczystości. W tym też klimacie na zakończenie obejrzeli przedstawienie wystawione przez członków koła bibliotecznego (uczniów klasy 5a), przygotowane pod czujnym okiem nauczyciela bibliotekarza, pt. „Dziwna przygoda w bibliotece” nawołujące czytelników do poszanowania wypożyczanych z biblioteki książek.

Małgorzata Krajewska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages