Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Reggae na zamku. Damian Syjonfam w Reszlu

2017-02-02 13:18:23 (ost. akt: 2017-02-02 13:25:02)

Autor zdjęcia: mat.organizatora

W piątek, 3 lutego na reszelskim zamku rozbrzmiewać będzie muzyka reggae. Koncert odbędzie się w ramach trasy tria Damiana Syjonfam, która obejmuje kilkanaście koncertów w całej Polsce.

W trakcie koncertu fani muzyki reggae będą mieli okazję usłyszeć piosenki z obydwu płyt Damiana. Wiele z nich zaaranżowanych zostało na nowo tak, by dać fanom 100% energii i duchowych uniesień. A przede wszystkim po to, żeby publiczność rozruszać przed nadchodzącą wiosną. Damianowi towarzyszy selektor i klawiszowiec Sebastian Wawręty, Irie Gunz Sound oraz perkusjonalista Dominik Muszyński, Wadada.

Irie Gunz przed i po koncercie rozbuja publikę, grając najlepsze reggae tuny, jakie w ostatnich latach wypuściła Jamajka. Dzięki Dominikowi natomiast fani zrozumieją i poczują rytm, w którym on sam będzie przewodnikiem. Damian da to co miłośnicy reggae lubią najbardziej - miłość do życia, którą celebruje w swojej muzyce.

W ramach supportu w Reszlu zagra lokalny Pulse Generation. W obecnym składzie zespół gra od około roku. Muzycznie to rejony reggae/dub/jazz, kapelę zaś tworzą przyjaciele, muzyczni amatorzy, których połączyła miłość do reggae.
Uwaga: impreza biletowana.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages