środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Kino objazdowe w reszelskiej szkole

2017-01-17 16:09:06 (ost. akt: 2017-01-17 16:28:36)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Uczniowie oraz przedszkolaki Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu miały niewątpliwą okazję obejrzenia na miejscu w szkole w sali gimnastycznej najnowszą produkcję Walta Disney Pictures pod tytułem „Zwierzogród”.

Film przeniósł każdego widza do zwariowanego świata zwierząt. 17 stycznia na trzech seansach, bo tak duże było zainteresowanie projekcją filmową, można było śledzić pełne humoru przygody bohaterów. Sala gimnastyczna specjalnie na ten cel zamieniła się w salę kinową. Widzowie z wielkim przejęciem i zainteresowaniem oglądali kolejne sceny filmu.

Każda opowieść ma przesłanie, tak było i tym razem. Film mówił o przyjaźni i spełnianiu marzeń. Losy bohaterów udowodniły, że każdy, kto wystarczająco mocno wierzy w siebie, może zostać tym, kim chce. Można często zmieniać świat na lepsze, należy tylko zacząć od siebie.

Dziękujemy Rodzicom, że umożliwili swoim dzieciom udział w tym przedsięwzięciu, tym bardziej, że w Reszlu na miejscu nie mamy kina, a w podstawie programowej jest zapis, że w trakcie zajęć z uczniami zaleca się analizowanie zachowania postaci filmowych.

Krystyna Bujnowska
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages