Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Za kryjówkę służyła mu dziura w ścianie

2016-12-29 15:01:25 (ost. akt: 2016-12-29 14:06:12)

Autor zdjęcia: archiwum KPP Kętrzyn

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gm. Reszel. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu zatrzymania wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie za kradzieże. Poszukiwany nie przewidział, że policjanci odkryją jego „kryjówkę”. Po odsunięciu szafki od ściany oczom zdumionych policjantów ukazała się dziura, a w niej skulony poszukiwany mężczyzna.

W czwartek, 29 grudnia o godz. 06.15 kętrzyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gm. Reszel. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu zatrzymania wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie za kradzieże.

Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Drzwi od domu otworzyła matka, która twierdziła, że syna nie ma w mieszkaniu. Policjanci byli przekonani, że kobieta kłamie. Podczas przeszukania strychu funkcjonariusze zauważyli stojącą przy ścianie szafkę z niedomkniętymi drzwiczkami. Niestety 22 –latek nie przewidział, że policjanci odkryją jego „kryjówkę”.

Po odsunięciu mebla od ściany oczom zdumionych policjantów ukazała się dziura, a w niej skulony poszukiwany mężczyzna. Mieszkaniec gm. Reszel został zatrzymany. Zgodnie z dyspozycją sądu mężczyzna zostanie doprowadzony do zakładu karnego gdzie odbędzie zasądzoną karę 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages