Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Echo trzech lat nauki

2016-06-23 12:42:33 (ost. akt: 2016-06-23 08:44:56)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Akademia szkolna w SP3 w Reszlu w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, choć jedna z wielu, jakie mamy w ciągu roku miała wyjątkowy charakter.

22 czerwca uczniowie klas trzecich po raz ostatni spotkali się ze swoimi wychowawcami. Spędzili razem trzy lata. Tu przeżywali radość z pierwszych sukcesów i gorycz porażek. Tu znaleźli swoich przyjaciół, wspólnie poznawali otaczający świat.

Teraz zakończył się pewien etap w ich młodym życiu. Po wakacjach czekają nowi nauczyciele, dojdą do klas koledzy oraz koleżanki z Legin. Z każdym dniem życie będzie stawiało przed nimi nowe zadania, których rozwiązanie będzie coraz trudniejsze. Wierzymy, że czas spędzonym wspólnie był czasem mile spędzonym. Uczniowie poznali przez te trzy lata wiele tajników szkolnego życia: pierwsze litery, zadania, klasówki. Wspólne wycieczki, wyjazdy, akcje dawały przecież tyle radości.

W programie artystycznym uczniowie podziękowali wszystkim, dzięki którym czuli się w szkole swobodnie i bezpiecznie. Podziękowali za zdobytą wiedzę oraz umiejętności. Zaprezentowali krótkie scenki z życia szkoły, pokazali, jak to bywało, czasami z przymrużeniem oka. Wiele tekstów przygotowali uczniowie sami, za co należą im się wyrazy uznania.

Piosenki oraz wiersze w wykonaniu trzecioklasistów nagrodzone zostały przez zaproszonych gości gromkimi brawami. Na zakończenie występu można było obejrzeć prezentację podsumowująca trzy lata wspólnych chwil.

Następnie rodzice zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek do stołówki szkolnej. Dzień zakończył się wspólną zabawą taneczną.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za tak liczne przybycie, sala była wypełniona po brzegi.Dziękujemy pani Dorocie Borejko za przepiękną dekorację, specjalnie przygotowaną na tę uroczystość, panu Łukaszowi Pyrzakowi za obsługę medialną. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania i wzorowo zadbali o każdy szczegół imprezy.

K. Bujnowska/J.Piskosz (wychowawcy klas trzecich)

Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages