Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Niejednej babci i dziadkowi w oku zakręciła się łezka

2016-02-11 10:09:32 (ost. akt: 2016-02-11 16:41:08)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka . Dzień Babci i Dziadka to jeden z tych dni, kiedy obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.

Przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu z zaangażowaniem zabrały się za przygotowanie niespodzianki dla swoich dziadków . Dzieci rysowały portrety, stroiły salę, przygotowywały upominki, uczyły się okolicznościowych wierszyków i piosenek.

Licznie zaproszeni goście zasiadali przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach przedszkolaków widać było ogromną radość, skupienie i nutkę niepokoju.
Każda grupa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, na której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, wręczyły wykonane własnoręcznie upominki i złożyły życzenia.

Zaproszeni dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w przygotowanie uroczystości. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku...Publiczność nie żałowała pochwał dla małych artystów i każdego z nich nagradzała gromkimi brawami.

W dalszej części uroczystości Goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka – konkursy i zabawy.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil i tego by zawsze byli dumni ze swoich wnucząt.



Małgorzata Maksymiuk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages