Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Spotkanie z Klaudią Ludwiczak w SP nr 3 w Reszlu

2015-10-01 08:00:22 (ost. akt: 2015-10-01 08:05:19)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

29 września 2015 roku w SP nr 3 w Reszlu odbyło się spotkanie z kętrzynianką, Klaudią Ludwiczak, która uprawia zapasy, trenuje sztuki walki, jest instruktorką zapasów w Klubie Sportowym Husaria MMA Mrągowo i spełnia się w zawodzie kaskaderki jako członek Zespołu Kaskaderów Filmowych z Warszawy.

Jego celem było propagowanie zdrowego stylu życia poprzez m. in uprawianie sportu. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas II, III i V.

Na początku Klaudia Ludwiczak opowiedziała uczniom o swoich pasjach i dotychczasowej drodze sportowej. Dzieci zobaczyły medale będące ukoronowaniem ciężkiej, systematycznej pracy i codziennych treningów zawodniczki, która z powodzeniem uczestniczy w wielu zawodach. Następnie nasz gość wraz z reprezentantami Husarii Mrągowo Jakubem Kryspinem i Dawidem Sańko dali krótki pokaz walki na chwyty, który bardzo spodobał się uczniom.

Klaudia Ludwiczak ciekawie opowiedziała również o swojej przygodzie z filmem. Dzieci zobaczyły nagrywanie sceny kaskaderskiej z udziałem naszego gościa w filmie „Miasto 44”. Podsumowując spotkanie Pani Klaudia zachęciła dzieci, do uprawiania sportu i prowadzenia zdrowego stylu życia. Odpowiadała również na liczne pytania chętnie zadawane przez uczniów.

Dziękujemy Pani Klaudio za tę dzisiejszą, jakże ciekawą, sportową lekcję i życzymy wytrwałości w dążeniu do obranego celu. Niech Pani dalej robi to, co kocha.

Spotkanie odbyło się dzięki inicjatywie Pani Kamili Masło, mamie ucznia klasy II b, która zaprosiła gościa do naszej szkoły, za co serdecznie dziękujemy!

Alina Szmul (wychowawczyni klasy II b)


Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages