Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Sukcesy młodych plastyczek z SP 3 w Reszlu

2015-09-22 19:04:22 (ost. akt: 2015-09-22 14:09:10)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Z przyjemnością informuję o pierwszym w tym roku szkolnym sukcesie plastycznym naszych uczennic. Jeszcze w ubiegłym roku szkolnym dwie uczennice naszej szkoły pod kierunkiem Pani Marii Dziudzik - Pływaczewskiej na zajęciach koła plastycznego wykonały prace konkursowe na temat: „Cztery pory roku na Mazurach”.

Organizatorem konkursu plastycznego było Ełckie Centrum Kultury, a celem konkursu promocja obszaru Mazur, budowanie tożsamości w oparciu o zasoby kulturowe, historyczne i przyrodnicze, pogłębianie wiedzy o tradycji i kulturze. W konkursie mogły brać udział dzieci i młodzież w wieku 5-14 lat z terenu województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Dnia 7 lipca 2015 roku jury konkursu plastycznego wyłoniło zwycięzców. Na konkurs wpłynęło aż 250 prac, jury postanowiło przyznać 13 nagród i 13 wyróżnień. W tej szczęśliwej nagrodzonej 13 znalazły się prace naszych uczennic. Paulina Kościelniak z klasy VIb za pracę „Nad jeziorem” i Agata Iwaniak z klasy IVa za pracę „Kolory wiosny” otrzymały nagrody.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w 12 września 2015 roku w Ełckim Centrum Kultury-Szkole Artystycznej. Dzięki uprzejmości rodzica Pana Krzysztofa Kościelniaka możemy podzielić się z Państwem zdjęciami z tej uroczystości.

Gratuluję uczennicom zdobycia sukcesu plastycznego, opiekunowi Pani Marii Dziudzik- Pływaczewskiej za pokierowanie uczennicami i z przykrością ubolewam, że to już ostatnie nagrodzone prace, które wykonały uczennice pod kierunkiem Pani Marii, ponieważ od tego roku szkolnego nasza koleżanka odpoczywa na zasłużonej emeryturze. Jeszcze raz gratulacje!!!Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages