Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Hiszpańska przygoda

2015-09-22 12:04:49 (ost. akt: 2015-09-22 12:18:37)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Kolejny już rok szkolny w SP3 Reszel rozpoczął się współpracą z Agencją Artystyczną MAT z Olsztyna. Podczas cyklicznych spotkań wiedza o muzyce przekazywana jest uczniom w formie bajki słowno - muzycznej, w której udział biorą chętne dzieci.

Ten atrakcyjny dla uczniów sposób pozwala na przyswojenie treści w szybki i niezauważalny sposób, a także daje szansę rozwoju wrażliwości i estetyki małych odbiorców. Elementem mobilizującym do czynnego udziału w koncercie muzycznym jest konkurs z nagrodami. Dzieci uczestniczących w przedstawieniach muzycznych jest tak dużo, że program artystyczny podzielono na dwa spotkania.

21.09.2015 r. artyści zaprosili uczniów klas 0-III na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z muzyką pt. "Hiszpańska przygoda". Dzieci zapoznały się z gitarą-instrumentem strunowym szarpanym, poznały jej budowę i rodzaje. Słuchały utworów klasycznych i rozrywkowych na gitarę klasyczną i elektryczną. Eliminacje do Turnieju Wiedzy o Muzyce podczas tego programu muzycznego wygrały Natalia Jarema z klasy IIIa i Magdalena Maślankowska z klasy IIIb.

Gratulujemy zwyciężczyniom i czekamy na kolejne spotkanie już w październiku.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages