Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 w SP 3 w Reszlu

2015-09-01 20:26:13 (ost. akt: 2015-09-01 23:14:00)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

1 września 2015 roku uczniowie SP 3 rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta w Kościele św. Piotra i Pawła w Reszlu. Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 na placu przed budynkiem szkoły rozpoczął się Apel.

Na inauguracji nowego roku szkolnego 2015/2016 oprócz uczniów klas 0-VI, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice, dziadkowie, prawni opiekunowie oraz zaproszeni goście.

Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Maja Pieniak. Po komendzie "Baczność" został wprowadzony sztandar szkoły. Kolejno podczas wciągania flagi na maszt zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły - Danuta Baten, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych czyli oddziałów „0” i klas I oraz ich rodziców.

Pani Dyrektor poinformowała wszystkich uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Po tym wystąpieniu słowa do uczniów i nauczycieli oraz rodziców skierował Burmistrz Reszla Marek Janiszewski. Życzył wszystkim uczniom radości, nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Kolejno zabrali głos ksiądz proboszcz Krzysztof Bumbul oraz wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Anna Kowalska, którzy również dołączyli się do życzeń skierowanych do uczniów i nauczycieli.

Następnie wszyscy zgromadzeni zaśpiewali pieśń szkoły, po której wicedyrektor szkoły Krystyna Bujnowska przekazała zgromadzonym informację o miejscu spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.
Rozpoczynamy kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Jest to też czas kolejnych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages