Wilczek nie dał szans Orlętom

2015-07-20 08:59:16(ost. akt: 2015-07-20 09:16:36)
zdjęcie stanowi ilustrację do tekstu.

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Orlęta Reszel nie poradziły sobie z Wilczkiem Wilkowo w kolejnym sparingu przygotowującym zespół do nowego sezonu. Piłkarze z Wilkowa wygrali 5:3.
W meczu rozegranym w niedzielę 19 lipca piłkarze Orląt nie poradzili sobie z Wilczkiem Wilkowo. Reszelska drużyna przegrała na własnym stadionie 3:5, mimo, że do przerwy prowadziła 3:2. W drugiej połowie Orlęta dały się jednak zepchnąć do obrony, a piłkarze Wilczka skrzętnie to wykorzystali i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Pod nieobecność bramkarza, Jarosława Doborzyńskiego w bramce zastąpił go Karol Węcławek, który od kilku lat już nie trenuje. W składzie Orląt pojawiło się również dwóch testowanych piłkarzy, z których jeden zdobył nawet gola.

Kolejny test-mecz w środę. 22 lipca Orlęta zmierzą się z Polonią Lidzbark Warmiński. Początek spotkania o godz. 18.00.