Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Wyróżnienie dla SP3 w Reszlu za akcję „Tydzień dla Ziemi”

2015-06-20 15:20:03 (ost. akt: 2015-06-20 15:24:39)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

W Parku Jakubowym w Olsztynie odbył się piknik ekologiczny podsumowujący konkurs „Tydzień dla Ziemi”, którego organizatorem był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Według zebranych danych w działaniach wzięło udział ponad 22,5 tys. uczniów i przedszkolaków ze 152 placówek na Warmii i Mazurach. Szkoła Podstawowa nr 3 w Reszlu za swoje działania otrzymała wyróżnienie. Na uroczystość pojechali uczniowie z klasy II b najbardziej zaangażowani w działania ekologiczne w szkole i systematycznie uczęszczający na zajęcia ekologiczno – przyrodnicze. Na uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji: gry, zabawy, stoiska edukacyjne, gdzie można było wziąć udział m.in. w konkurencjach sportowych, konkursach tematycznych, warsztatach przyrodniczych i plastycznych.

Zaproszenie na piknik było nie tylko formą podziękowania, ale także zachętą do tego, aby na co dzień dbać o środowisko naturalne, szczególnie że mieszkamy w jednym z najpiękniejszych regionów kraju.
Joanna Piskosz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages