Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Wyniki konkursów przedmiotowych w klasach III

2015-05-27 17:56:46 (ost. akt: 2015-05-27 18:13:26)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

W dniach 22-25 maja 2015 roku w SP3 w Reszlu odbywały się dwa konkursy dla klas III ortograficzny i matematyczny.

Klasę IIIa w konkursie ortograficznym reprezentowały następujące osoby: Anna Szmul, Daria Pawlak, Magdalena Eble, Agata Gabrusewicz, Michalina Bartkowiak, Marta Matejko. Z klasy IIIb zostali wytypowani następujący uczniowie: Alicja Balcerczyk, Paweł Weber, Aleksandra Cierpicka, Magdalena Demianiuk, Oliwia Kreczman.

Po sprawdzeniu dyktanda okazało się, że pracę bezbłędną napisała Oliwia Kreczman z klasy IIIb i tym samym zdobyła tytuł Mistrza Ortografii. Dwie pozostałe dziewczynki Magdalena Demianiuk z IIIb i Oliwia Kreczman z IIIb zdobyły tytuł wicemistrzowski i zajęły tym samym drugie miejsca.

25 maja 2015 roku odbył się konkurs matematyczny. Klasę IIIa reprezentowały: Magdalena Eble, Wiktoria Domaradz, Anna Szmul, Agata Gabrusewicz oraz jeden chłopiec Krystian Bartosiewicz. Z klasy IIIb udział wzięli: Oliwia Kreczman, Magdalena Demianiuk, Błażej Barbarski, Paweł Weber.

Po sprawdzeniu przez komisję zadań matematycznych okazało się, że zwyciężczynią tego konkursu została Magdalena Eble z klasy IIIa, która zdobyła maksymalna liczbę punktów i tym samym uzyskała tytuł Mistrza Matematyki. Dwie kolejne osoby Krystian Bartosiewicz z klasy IIIa i Oliwia Kreczman z klasy IIIb straciły po jednym punkcie, pomyliły się w obliczeniach rachunkowych i zajęły miejsca drugie.

Wszystkie wyróżnione osoby zostały uhonorowane dyplomami i nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców. Do konkursu przygotowywały uczniów panie Małgorzata Krajewska i Anna Łachmańska, a konkurs przeprowadziły i prace sprawdziły Krystyna Bujnowska i Joanna Piskosz.
Krystyna BujnowskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages