Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim

2015-03-17 08:57:31 (ost. akt: 2015-03-17 09:46:27)
Zdjęcie stanowi ilustrację do tekstu

Zdjęcie stanowi ilustrację do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Z przyjemnością informujemy Państwa o sukcesach uczniów SP 3 w Reszlu na szczeblu wojewódzkim w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2014/15.

Czytaj e-wydanie Tytuł laureata z języka polskiego i języka angielskiego i tym samym zwolnienie z dwóch części sprawdzianu zdobyła Weronika Majcher z klasy VIa. Tytuł laureata z języka polskiego i zwolnienie z pierwszej części sprawdzianu uzyskała Patrycja Łomżyńska z klasy VIa. Tytuł laureata z matematyki zdobył Gregor Eble z klasy VIb i także nie pisze pierwszej części sprawdzianu 1 kwietnia 2015 r. dla klas szóstych. Natomiast Norbert Ducki z klasy VIc zdobył tytuł finalisty z historii.

Gratulujemy laureatom i finaliście zdobycia wyróżnień na szczeblu wojewódzkim. Z uczniami w klasach I-III pracowały panie Jolanta Wasilewska, Danuta Baten, Małgorzata Krajewska, a w klasach IV-VI panie Jolanta Radomska, Agata Doboszewska, Jolanta Wasiluk, Katarzyna Krajewska, Dorota Stasiewicz, Anna Płotast, Małgorzata Gardocka.

Pozostali uczniowie klas szóstych już niedługo, bo 1 kwietnia 2015 roku przystąpią do nowej formuły sprawdzianu. Będą to dwie części pierwsza- polonistyczno - matematyczna, która będzie trwała 80 minut i druga językowa z języka obcego nowożytnego, którą napiszą uczniowie w ciągu 45 minut.
Życzymy powodzenia!

Krystyna Bujnowska
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages