Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Mikołajki w SP 3 w Reszlu

2014-12-06 18:03:28 (ost. akt: 2014-12-06 18:05:15)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

6 grudnia jest dniem urodzin Mikołaja. Wtedy też wszyscy czekają na prezenty od Świętego.

W tym roku ten dzień wypada w sobotę, kiedy uczniowie nie przychodzą do szkoły, więc uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu oraz przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych już w piątek 5 grudnia czekały na niespodzianki od gościa. Wyglądały od rana, szukały po szkole aż wreszcie doczekały się.
Mikołaj odwiedził wszystkie klasy, porozmawiał z dziećmi i w każdej zostawił torbę z prezentami. Wszyscy uczniowie otrzymali plakietki z logo szkoły oraz słodkie niespodzianki. O prezenty wszystkim 391 uczniom ze szkoły zadbali Rodzice z Rady Rodziców. Mikołajowi towarzyszyły śnieżynki z klasy VIa, które dzielnie wypełniały swoją rolę.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce w tym pięknym dniu, szczególnie Rodzicom z Rady Rodziców oraz Mikołajowi, który odwiedził szkołę, pamiętał o każdej klasie i o każdym dziecku. Zapraszamy na relację zdjęciową ze spotkania w klasach z dostojnym gościem.

Tekst: Krystyna Bujnowska
Zdjęcia: Alina Szmul

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages