Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Dzień Seniora już za nami

2014-11-13 16:01:48 (ost. akt: 2014-11-13 16:07:28)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Pory życia są jak pory roku. Każda ma swoje uroki. Witaj, więc starości! Witaj nam jesieni. My idziemy do Ciebie Poprzez wszystkie lata Byś nas uwolniła od pośpiechu świata.

Po raz kolejny gościnne mury SP3 w Reszlu gościły członków klubu seniora. Uczniowie klas IV-VI pod kierunkiem pań : Jolanty Radomskiej , Małgorzaty Gardockiej oraz Agnieszki Wienskiewicz przygotowali naszym kochanym seniorom miłą niespodziankę, występ artystyczny, który dostarczył wszystkim wielu wzruszeń. Młodzi artyści zaprezentowali wiersze , skecze , pokazy tańca i piosenki, które śpiewano wspólnie z seniorami.

Wszystko odbywało się w odświętnie udekorowanej stołówce szkolnej. Były uśmiechy , łzy wzruszenia, gorące życzenia od uczniów, dyrekcji szkoły pani Danuty Baten , zaproszonych na uroczystość gości: Burmistrza Reszla pana Marka Janiszewskiego, przewodniczącej Rady Miasta pani Beaty Subocz, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej pani Elżbiecie Jabłonka. Oprócz gorących życzeń emeryci otrzymali od władz miasta ogromny kosz z łakociami, którymi będą sobie umilać jesienne spotkania w klubie seniora. Występ uświetnił popis gry na akordeonie i gitarze oraz wspaniały występ młodych artystów z reszelskiego Domu Dziecka. Emeryci podziękowali organizatorom ogromnymi brawami, wykonawcy zostali obdarzeni przez emerytów słodyczami . Po części artystycznej zjedzono pyszny obiad przygotowany przez panie pracujące w szkolnej stołówce .Wszystkim , którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości serdecznie dziękujemy.

Tekst: Wiesława Rutkowska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages