Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Jesteśmy uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu :)

2014-10-03 16:44:16 (ost. akt: 2014-10-03 14:47:14)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Reszlu. W tym roku szkolnym była to wyjątkowa uroczystość, gdyż po raz pierwszy w historii naszej placówki do grona uczniów przyjęto 21 sześciolatków.

3 października 2014 r. do naszej szkoły przybyło 70 odświętnie ubranych
i uśmiechniętych pierwszoklasistów oraz ich rodzice, prawni opiekunowie, dziadkowie i rodzeństwo. Po przemówieniu Pani Dyrektor Danuty Baten, która skierowała wiele ciepłych słów do bohaterów dnia, głos zabrał Burmistrz Reszla Pan Marek Janiszewski, a następnie przedstawiciele Rodziców. W dalszej części nastąpiła prezentacja umiejętności artystycznych pierwszaków. To był ich „egzamin", który zdali na szóstkę.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było ślubowanie i pasowanie na uczniów, które odbyło się w obecności sztandaru szkolnego. Dzieci ślubowały uroczyście: być dobrym uczniem, dbać o dobre imię swojej szkoły, nauczycieli szanować, uczyć się tego, co piękne i mądre oraz kochać swoją Ojczyznę.

Pierwszoklasiści godnie i radośnie przyjęli pasowanie. Uroczystość przebiegła w miłej i wesołej atmosferze. Zadbali o to również rodzice, którzy przygotowali dzieciom niespodziankę – rożki obfitości pełne smakołyków.

Witamy serdecznie naszych pierwszoklasistów w gronie uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Reszlu i życzymy im jak najlepszych ocen oraz samych dobrych chwil i doświadczeń, które będą mogli miło wspominać przez całe życie.

Wychowawczynie klas pierwszych

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages