Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Budowa Plenerowego Miejsca Spotkań Mieszkańców

2014-09-15 12:47:26 (ost. akt: 2014-09-15 13:18:52)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Ku końcowi zbliża się budowa Plenerowego Miejsca Spotkań Mieszkańców przy ul. Mickiewicza 4. Inwestorem jest Gmina Reszel a wykonawcą Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Reszlu. Na to zadanie Gmina pozyskała 270 tys.zł. z Unii Europejskiej

Rozpoczęły się prace przy projekcie „Przebudowa alejek na Cmentarzu Komunalnym oraz odprowadzenie wód opadowych z ich powierzchni”. Zadanie to wykonuje firma PBI BIO-STAN s.c. Lechman&Górski z Mrągowa planowany termin zakończenia inwestycji 15 październik 2014r. To zadanie również otrzymało wsparcie finansowe środkami pochodzącymi UE.

Od 15 września br. ruszają prace przy remoncie nawierzchni parkingu przy ul Ogrodowej oraz zostanie rozstrzygnięty przetarg na „Utwardzenie terenu działki 178/17 przy Mazurskiej wraz z droga dojazdową”.

Z inicjatywy Stowarzyszenia „Aktywna Wieś Zawidy” trwają prace przygotowawcze do remontu elewacji Świetlicy Wiejskiej w Zawidach. Wsparcia tej inicjatywie udzielił Marek Janiszewski – Burmistrz Reszla przeznaczając środki na zakup materiałów budowlanych.

Rozpoczęto realizację projektu z udziałem środków Urzędu Marszałkowskiego „U źródełka” w Pilcu. Na ten projekt gmina pozyskała kwotę 10.000zł. Pozostałą część finansową projektu stanowi wkład Gminy i praca społeczna mieszkańców. Dzięki oddolnej inicjatywie Grupy Odnowy Wsi, kolejne miejsce w tej miejscowości zmieni swój wygląd.

żródło: ugreszel.pl

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę "  ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages