Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Zatańcz z klasą w swojej szkole!

2014-09-03 15:10:25 (ost. akt: 2014-09-03 15:15:16)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Wszystkie klasy i oddziały przedszkolne obejrzały na terenie SP 3 w Reszlu pokazy taneczne w wykonaniu artystów z Olsztyna.

Po krótkiej rozgrzewce tanecznej uczniowie powtarzali proste figury do muzyki, zostały zapoznane z głównymi bohaterami: Dyziem, Violettą, Królem Julianem.
Na zakończenie dzieci utworzyły klasowe pociągi, zostały wręczone zaproszenia na zajęcia oraz nagrody niespodzianki-medale za aktywny udział w lekcji pokazowej.

Zajęcia taneczne będą odbywały się w poniedziałki na terenie szkoły.

Program „Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier” Wasilewski-Felska zaspokaja potrzebę ruchu, aktywnego i zdrowego stylu życia, uczy współdziałania w grupie, przestrzegania zasad w grach i zabawach rówieśniczych, uwrażliwia na własne postawy oraz zachowania innych, kształci umiejętności społeczne.

Podczas zajęć każde dziecko ma szansę przeżycia radości, zadowolenia, satysfakcji z własnej aktywności, czego dowodem był udział w zajęciach pokazowych.

Program otrzymał poparcie Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. W czasie zajęć dzieci zostały zaproszone do Roztańczonej Akademii Dobrych Manier, obejrzały pięć krótkich scenek dotyczących dobrych manier- „Punktualność”, „Zasady zdrowego odżywiania”, „Zasady fair play”, „Proszenie do tańca”, „Umiejętność współpracy z rówieśnikami”.


Krystyna Bujnowska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages