Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Żegnajcie wakacje, witaj szkoło! Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w SP 3 w Reszlu

2014-09-01 19:40:15 (ost. akt: 2014-09-01 19:43:35)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Jeszcze głowa pełna wakacyjnych wspomnień a tu już tornistry przygotowane do szkolnych zmagań z wiedzą. 1 września 2014 uczniowie rozpoczęli rok szkolny. Uroczystość inauguracji poprzedziła Msza Święta w kościele Św. Piotra i Pawła w Reszlu, po której uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się do szkoły.

Na powitaniu nowego roku szkolnego 2014/2015 oprócz uczniów klas I-VI, oddziałów zerówkowych, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice, dziadkowie, prawni opiekunowie oraz zaproszeni goście.
Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Maja Pieniak. Po komendzie Baczność został wprowadzony sztandar szkoły oraz wciągnięta flaga na maszt, po czym zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy.
Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły - Danuta Baten, która powitała wszystkich ciepłymi słowami.

Pani Dyrektor poinformowała uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Po tym wystąpieniu słowa do uczniów i nauczycieli oraz rodziców skierował Burmistrz Reszla Pan Marek Janiszewski. Życzył wszystkim uczniom radości, nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci. Kolejno zabrała głos wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Kowalska, która również dołączyła się do życzeń skierowanych do uczniów i nauczycieli.
Następnie cała społeczność szkolna zaśpiewała pieśń szkoły, po której Wicedyrektor Szkoły – Pani Krystyna Bujnowska przekazała zgromadzonym informację o miejscu spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.
Przed nami kolejny rok na zdobywanie nowej wiedzy, doświadczeń, umożliwiający rozwijanie własnych zainteresowań a także nowych pasji.

Marta Lewczuk-Daliga

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages