Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Bieg pokoju - "Peace run"

2014-08-22 14:18:31 (ost. akt: 2014-08-22 14:20:11)

W dniu 12 sierpnia gościliśmy w Reszlu biegaczy ruchu PEACE RUN – Biegu Pokoju. Światowej sztafety, która promuje międzynarodową przyjaźń i zrozumienie. Reszel był jednym z przystanków na 24.000 km trasie Biegu, która w bieżącym roku rozpoczęła się w Portugalii i poprzez 49 krajów swoją metę osiągnie we Włoszech.


Ruch Sri Chinmoy Jedność-Dom Pokój Run organizowany jest przez międzynarodową sieć wolontariuszy inspirowanych wizją Sri Chinmoy, jego założyciela . Jest okazją dla ludzi, którzy pragną dać wyraz własnym marzeniom i nadziei na bardziej spokojny i harmonijny świat.

Ludzie z wszystkich dziedzin życia trzymając symboliczną pochodnię, śpiewając hymn ruchu – piosenki napisanej przez jego założyciela Sri Chinmoy, życzą sobie i światu lepszej przyszłości. Podając pochodnię od jednej osoby do następnej jednoczą się we wspólnym dążeniu a jednocześnie kierują pozytywny przekaz dla świata - razem możemy coś zmienić!

Do biegu spontanicznie przyłączają się przypadkowo napotkani na trasie ludzie. Biorąc udział w biegu choć czasami na bardzo krótko, stają się częścią globalnego ruchu, promującego jakże potrzebne w dzisiejszym świecie idee.

Życzymy powodzenia !

Źródło: UG Reszel

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages