Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

MOK pozyskał zajęcia dla seniorów

2014-07-21 10:12:29 (ost. akt: 2014-07-21 10:14:15)
Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GG

Projekt dotyczy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu seniorów . Utrudniony dostęp do wielu usług edukacyjnych (szczególnie językowej i ICT), turystycznych, sportowych, zdrowia i relaksu oraz kulturalnych powoduje poczucie odsunięcia się wykluczenia seniorów.

Celem projektu jest zmniejszenie poczucia wykluczenia społecznego seniorów i przywrócenia im radości życia"za pomocą: zwiększenia ich aktywności społecznej,udział w działaniach edukacyjnych, ruchowych i integracyjnych.

Efekty te zostaną osiągnięte poprzez warsztaty: edukacyjne, aktywności ruchowej i artystycznej. Cieszy fakt ,że tylu seniorów zareagowało na naszą propozycję.

W projekcie weźmie udział ponad 50 uczestników , seniorów w wieku powyżej 60 lat. Już trwają pierwsze z nich m/in komputerowe- nadal tworzymy drugą grupę i czekamy na chętnych (Kontakt MOK Reszel).

Prowadzone są zajęcia z gimnastyki rekreacyjnej (2 grupy). Rusza niebawem -na jesieni kompletna już grupa nauki języka niemieckiego,nauki tańca oraz wyjazdy na ćwiczenia na basen. Cieszymy się ,że oferta dotarła do Nas, bowiem brakowało nam takich działań. O zapisach na inne działania będziemy informować tradycyjnie w gablocie informacyjnej, proszę więc tam zaglądać.

Beata Kilanowska
Źródło: ugreszel.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages