Sobota, 16 listopada 2019. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Policjanci wyeliminowali kolejnego pijanego kierowcę

2014-07-18 10:54:15 (ost. akt: 2014-07-18 10:57:20)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Funkcjonariusze ruchu drogowego w czwartek od rana prowadzili działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ich głównym celem jest poprawa stanu bezpieczeństwa na drogach powiatu kętrzyńskiego. Funkcjonariusze reagują na wszelkie nieprawidłowości i wykroczenia popełniane zarówno przez niechronionych uczestników ruchu, jak również kierowców stwarzających zagrożenie.

Podczas kontroli drogowej w Reszlu policjanci zatrzymali pijanego mieszkańca gm. Bisztynek, który kierował skodą. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 58-letniego Jana J. wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów do lat 10.

Działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu oraz eliminowanie zachowań mających negatywny wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Funkcjonariusze reagują na wszelkie nieprawidłowości i wykroczenia popełniane zarówno przez niechronionych uczestników ruchu, jak również kierowców stwarzających zagrożenia.

Wczoraj około godziny 7.10 w miejscowości Reszel policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 58-letniego Jana J. mieszkańca gm. Bisztynek, który kierował samochodem marki Skoda Felicja. Podczas rozmowy od mężczyzny czuć było alkohol. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Teraz mieszkaniec Bisztynka odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów do lat 10. KWP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages