Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Zakończenie roku szkolnego w SP 3 w Reszlu

2014-06-28 19:20:51 (ost. akt: 2014-06-28 19:23:22)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

„ Niech żyją wakacje, niech żyje pole , las. I niebo , i słońce i wolny , swobodny czas….”. Słowa tej piosenki towarzyszą dzisiaj, tj. 27 czerwca 2014 roku, zapewne każdemu uczniowi, bowiem przyszedł tak długo wyczekiwany już zapewne od kilku dni, tygodni – koniec roku szkolnego 2013/2014.

Na uroczystym apelu Dyplomy Wzorowego Ucznia w klasach I-III otrzymało 42 uczniów, a 29 uczniów z klas IV-VI otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Najwyższe średnie w szkole uzyskały dwie uczennice Paulina Kościelniak z klasy IV b oraz Weronika Majcher z klasy Va. Średnia ocen na świadectwach u tych uczennic wynosiła 6,00. Gratulujemy! Rodzice uczniów szczególnie wyróżniających się w nauce ze średnią ocen powyżej 4,75 otrzymali listy gratulacyjne.

Rodzicom i opiekunom uczniów szczególnie zaangażowanym w życie szkoły, wspierających nasze akcje, pomocnych w realizacji zadań opiekuńczo- wychowawczych podziękowała Pani Dyrektor Danuta Baten. Pragniemy serdecznie podziękować: Annie i Rafałowi Romańczuk, Annie Nosek, Joannie Maślankowskiej, Małgorzacie Stepień, Annie Bejnar, Lucynie Macełko, Dorocie Choromańskiej, Emilii Szczepańskiej, Marzenie Demianiuk, Katarzynie Dębkowskiej, Beacie Luchowskiej, Annie Kowalskiej, Witoldowi Bartosiak, Agnieszce i Romanowi Luchowskim, Wiktorii Jeziorek, Magdalenie i Radosławowi Zinkiewicz, Joannie Dolińskiej, Agnieszce Wójtowicz, Monice Łomżyńskiej, Agnieszce Kaliszuk, Elżbiecie Janowskiej, Tadeuszowi Wasilewskiemu, Krystianowi Wójcik, Agnieszce Słomka, Mireli Wegnerowskiej, Krystynie Petz, Annie Kicerman, Halinie Haric, Renacie Pupek, Joannie Myszkowskiej, Małgorzacie Zalewskiej, Bogdanowi Sadowemu, Małgorzacie Lewińskiej, Annie Budziak, Grażynie i Romanowi Luchowskim, Katarzynie Bruderek.

Wręczone zostały również nagrody wyróżniającym się uczniom w sporcie, kulturze, nauce. Najlepsi uczniowie, a było ich 13 otrzymali dodatkowo stypendia ufundowane przez Burmistrza Reszla Pana Marka Janiszewskiego, które wręczył na uroczystym apelu Pan Jerzy Bajorek-wiceburmistrz Reszla.

Nagrody otrzymały również uczennice z klasy VIa , które osiągnęły najwyższy wynik na „Sprawdzianie klas szóstych”, były to Weronika Pieniak i Gabriela Haric.
Trzy uczennice klas szóstych zostały wyróżnione tytułem „Damy Roku”. Ten zaszczytny tytuł zdobyły Weronika Pieniak z klasy VIa, Sara Rogalska z klasy VI b oraz Aleksandra Markisz z klasy VIa.

Kinga Kwiatkowska z klasy VIa otrzymała nagrodę ufundowaną przez Związek Nauczycielska Polskiego za szczególne starania w osiąganiu jak najwyższych wyników w nauce.
Po rozdaniu nagród, uczniowie klas piątych, pod okiem Pań Małgorzaty Gardockiej i Anny Płotast, przygotowali krótki program artystyczny, którym w imieniu swoim i młodszych kolegów i koleżanek pożegnali uczniów klas szóstych.

Po części oficjalnej nadszedł czas na spotkania z wychowawcami w klasach.
Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Tekst Marta Lewczuk Daliga

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://reszel.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages