Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Cudze chwalicie, swego nie znacie

2014-06-15 21:46:13 (ost. akt: 2014-06-15 21:47:38)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Kraina Warmii i Mazur jest jedną z najpiękniejszych krain w Polsce, a nawet w Europie. Tu chętnie przyjeżdżają turyści z całej Polski, by w ciszy i spokoju odpocząć od zgiełku i hałasu miast.

Właśnie tu, gdzie jest nasza mała Ojczyzna, wychowawczynie klas I zaproponowały dzieciom jednodniową wycieczkę. Pokazaliśmy to, co mamy w naszej okolicy ciekawe, piękne, atrakcyjne. W programie znalazły się Mazurolandia, a w niej zwiedzanie Parku Miniatur Warmii i Mazur z przewodnikiem, Grodzisko Rycerskie, Strzelnica Rycerska, Strzelnica Militarna, Przymierzalnia strojów historycznych, Park Rozrywki na świeżym powietrzu.

Następnie najmłodsi udali się do Parku Wodnego z atrakcjami, typu jacuzzi, zjeżdżalnia jednotorowa w Wilkasach. Następnie obserwowały unikatowy na skalę europejską i światową most obrotowy w Giżycku - ręcznie otwierany i zamykany. Na zakończenie udały się promenadą, by podziwiać widoki nad jeziorem Niegocin. Powrót do Reszla nastąpił w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Dzieci mimo, że wyprawa trwała 10 godzin trzymały się dzielnie. W opiece nad ruchliwymi klasami pomagali rodzice. Po wycieczce kolejnego dnia była okazja, by wymienić się wrażeniami, a najciekawsze wspomnienia przenieść kredkami i farbami na kartkę papieru.
Dziękuję wszystkim za pomoc, myślę, że pozytywne wspomnienia z wycieczki pozostaną dzieciom na długo w pamięci.

Krystyna Bujnowska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages