Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Rafał Kubat najlepszy w Olsztynie

2014-04-28 09:55:06 (ost. akt: 2014-04-28 12:05:22)

W Olsztynie już po raz 38 odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Olimpiada ta jest współzawodnictwem z zakresu szeroko pojętej wiedzy rolniczej - teoretycznej i praktycznej. Jej ideą jest ukazanie młodzieży szkół średnich zadań stojących przed tym jednym z najważniejszych działów gospodarki narodowej, rozszerzenie jej zainteresowań różnorodnymi formami postępu w rolnictwie (biologicznego, technicznego, organizacyjnego, ekonomicznego i społecznego) oraz wzmocnienie więzi emocjonalnych z produkcją rolniczą.

W tym roku, Zespół Szkół im. M. Rataja w Reszlu, w bloku architektura krajobrazu, reprezentował uczeń klasy IV TAK - Rafał Kubat. Rafał zajął I miejsce spośród 19 uczestników startujących w bloku architektura krajobrazu. W dn. 6-7 czerwca będzie reprezentował szkołę w eliminacjach centralnych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Wygrana w olimpiadzie zagwarantowała uczniowi zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, ocenę celującą z wiodącego przedmiotu zawodowego, indeks na uczelnię wyższą oraz nagrody rzeczowe – tablet i roczną prenumeratę czasopisma „Zieleń miejska”. Gratulujemy Rafałowi i życzymy powodzenia w eliminacjach centralnych!

Monika Małolepsza

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages