Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Spotkanie z reszelską grupą rajdową

2014-04-15 14:48:10 (ost. akt: 2014-04-15 14:49:21)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Z inicjatywy Pani Beaty Kilanowskiej - radnej Rady Miejskiej Marek Janiszewski – Burmistrz Reszla spotkał się z trójką mieszkańców Gminy Reszel startujących w terenowych rajdach samochodowych.

Tematem spotkania było omówienie współpracy w zakresie promocji Gminy Reszel podczas organizowanych imprez w rajdach samochodowych przez Stowarzyszenie z Rasząga, do którego Państwo Kamila, Marek i Krzysztof Masło przynależą.

To zawody dla amatorów. Goście opowiadali o swoim hobby, przeżyciach podczas wyścigów samochodowych i szansach na dodatkową promocję naszego miasta i gminy. Miłe wspomnienie o początkach swojej kariery opowiedziała pani Kamila. Za namową męża na pierwszy rajd pojechała jako fotograf. Tak spodobała się jej atmosfera zawodów, ze od następnej imprezy została członkiem dwuosobowej załogi terenowego Jeepa.

- To sport wzbudzający hart ducha, silne i mocne nerwy. Jednak najważniejszym czynnikiem uczestnictwa, to kontakt z przyrodą i nie zapomniane przeżycia – stwierdziła pani Kamila w ten sposób zachęcając pan Burmistrza do uczestnictwa w pierwszych tegorocznych majowych zawodach w Biskupcu.

Rozmawiano o możliwości zorganizowania zawodów na naszych pięknych gminnych terenach dla tego wyczynu, o naszym wspaniałym torze motocrossowym czy dawnym torowisku z Sątop do Kętrzyna, które może być wykorzystane na rajdy samochodowe. Takie zawody gromadzą pasjonatów z całej Polski i byłyby wspaniałą gratka dla naszych mieszkańców i widzów z całego województwa – zgodnie mówili goście.

W rozmowie padły zapewnienia Marka Janiszewskiego o przyjęciu składanych propozycji i dalszej współpracy w zakresie promocji Reszla.

Jako symbol dobrej współpracy Marek Janiszewski wręczył przybyłym amatorom - zawodnikom pinsy do przywieszenia na odzieży sportowca, flagę Gminy Reszel oraz do naklejenia na terenowych samochodach herb Reszla.

Mirosław Bogdanowicz

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. maria #1375850 | 83.11.*.* 15 kwi 2014 16:22

    brawo sasiedzi promujcie nasz kochany Reszel i gmine z Debnikiem na czele

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages