Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

I ja tam byłam ...

2014-03-03 15:10:33 (ost. akt: 2014-03-03 15:27:56)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Jako laureatka miałam okazję niedawno uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości. Było to podsumowanie urodzinowego konkursu plastycznego Fundacji "Ratujmy Życie ”. Temat konkursu brzmiał: "Mały ratownik z miasta i wsi – żyjemy zdrowo i bezpiecznie z Fundacją Ratujmy Życie”.

Na konkurs wpłynęło ponad pół tysiąca prac z województwa warmińsko-mazurskiego. Z naszej szkoły wysłaliśmy 12 prac, wszystkie wykonane na zajęciach pozalekcyjnych w szkolnej bibliotece. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych. Jury konkursowe wybrało po trzy prace w każdej kategorii. Zajęliśmy III miejsce w grupie wiekowej klas IV-VI. Walka o wyróżnienia toczyła się natomiast w Internecie. O głosy internautów konkurowało też sześć prac.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 20 lutego b.r. w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Olsztynie. Sponsorzy bardzo się postarali, nagrody były atrakcyjne, a głównymi wygranymi był laptop, kurs pierwszej pomocy oraz tablety.

Uroczystość wręczenia nagród minęła w miłej i dowcipnej atmosferze. Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in poseł na sejm Zbigniew Włodkowski oraz Mistrz Świata - olsztyński pięściarz IFB International & WBF Champion Przemysław Opalachow. Przybył również dziennikarz Radia Olsztyn, który przeprowadzał wywiady z laureatami, sprawdzając ich wiedzę na temat pierwszej pomocy. Na dowód tego, że tam byłam, zamieszczam kilka zdjęć.

Weronika Pieniak


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę "  ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dziadek #1340227 | 195.136.*.* 3 mar 2014 23:48

    Brawo Wera. Jestem z Ciebie dumny.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages