Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ”Fraszka” ogłoszone

2014-03-02 22:40:35 (ost. akt: 2014-03-02 22:45:16)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Dnia 29 listopada 2013 r. piętnastu uczniów z Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym ”Fraszka”. Z racji, iż wielkość tego wydarzenia jest ogólnokrajowa, wyniki dostarczono po feriach zimowych. Organizatorzy konkursu wraz z listą zwycięzców przysłali do naszej szkoły dyplomy, które należało wręczyć wszystkim uczestnikom. Zostały one rozdane przez pana dyrektora podczas apelu dzień po przedstawieniu wyników.

Pierwsze miejsce w naszej szkole zajęła uczennica Bogusława Łagocka z klasy I TI. Za te osiągnięcie, oprócz dyplomu otrzymała także nagrodę książkową.

Organizator umieścił rozwiązania zadań na swojej stronie internetowej. Przy pisaniu konkursu mieliśmy możliwość zabrania do domów kartki z pytaniami, więc teraz mogliśmy sprawdzić poprawność swoich odpowiedzi. Pozwoliło to poznać nam swoje mocne i słabe strony - przekonać się, gdzie myśleliśmy dobrze, a gdzie należy się jeszcze douczyć.

Konkurs ten z pewnością był okazją do sprawdzenia swoich możliwości oraz samodoskonalenia się. Zdecydowanie warto brać udział w takich przedsięwzięciach.

Bogusława Łagocka


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages