środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Sędziowie zagrali dla dzieci

2013-12-12 10:00:00 (ost. akt: 2013-12-13 16:51:23)

Autor zdjęcia: Anna Fąderska-Pączkowska

W Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Reszlu odbył się Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej rozgrywany pomiędzy sędziami z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, którzy aktywnie przyłączyli się do akcji charytatywnej pod nazwą "Świąteczna paczka dla dzieciaczka”.

Celem akcji było zebranie jak największej ilości słodyczy dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących pomocy i wparcia z terenu gminy Reszel. Uczestnicy spotkania przekazali ogromne podarunki dzięki, którym kolejne dzieci poczują, że nie są odosobnione oraz że Mikołaj w tym roku o nich nie zapomniał.

Grono sędziowskie okazało wielką wrażliwość i nieocenioną pomoc. Dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu w akcję charytatywną kolejne dzieci w okresie świątecznym otrzymają namiastkę ciepła i radości.

Realizatorzy projektu Anna Pawelec i Anna Fąderska-Pączkowska wraz z młodzieżą z terenu gminy Reszel, która uczestniczy w projekcie ,,Pomosty. Budowanie kapitału społecznego młodzieży ze środowisk wiejskich Warmii i Mazur” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Reszlu wraz z Instytutem Badawczo- Szkoleniowym w Olsztynie współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pragną gorąco podziękować tym, którzy wsparli pomysł obdarowania słodyczami dzieci, które nie mogą liczyć na prezent pod choinką. Dzięki ludziom wielkiego serca w wielu domach święta dla najmłodszych mieszkańców z terenu gminy Reszel będą szczęśliwsze i radośniejsze.

Wsparcie jakie okazała także organizacja Bezrobotni Olsztyn umożliwiło zwiększenie grona dzieci na twarzy których pojawi się uśmiech i radość z wizyty Świętego Mikołaja w dniu 15 grudnia 2013 roku. Ofiarowana pomoc jest wyjątkowym wyrazem wrażliwości i dobroci.
Dzięki właśnie takim osobom i organizacjom jak Kolegium Sędziów z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz Bezrobotni Olsztyn wiemy, że działania na rzecz innych ludzi mają sens i że warto nieustannie pomagać innym.

http://w819.wrzuta.pl/film/edytuj/token/0pvK1obFexO/xgd1c8/1386623901/wmzpn_i_zbiorka_slodyczy

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Najnowszy numer (13.12.2013):-)

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages