Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Odwiedziny Mikołaja

2013-12-08 19:37:46 (ost. akt: 2013-12-08 21:05:36)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Mikołajki to czas kojarzony z prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja. Nie inaczej było tym razem. W piątek 6 grudnia 2013 roku Mikołaj odwiedził wszystkie klasy i oddziały przedszkolne w trójce.

Towarzyszyły Świętemu Mikołajowi śnieżynki z elfami. Każda klasa przywitała dostojnego gościa śpiewem i wierszykami. Najmłodsi zatańczyli z Mikołajem. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom z Rady Rodziców, którzy zadbali, by święty Mikołaj miał co wręczyć około 400 uczniom naszej szkoły. Każdy otrzymał słodką niespodziankę oraz długopis z logo szkoły. Mikołaj nie zapomniał również o pedagogach. Nauczyciele również zostali obdarowani pamiątkowymi długopisami. Oby tylko te magiczne długopisy chciały stawiać uczniom same celujące oceny. Muszą tego oczywiście chcieć wszyscy uczniowie i nauczyciele.

Z okazji zbliżających się świąt uczniowie i rodzice czynnie włączyli się w akcję świątecznej paczki. Zostały zebrane rzeczy dla dwóch rodzin z powiatu kętrzyńskiego. Inicjatorami akcji byli rodzice-wolontariusze z trójki.

Na zakończenie mikołajkowego dnia chętne dzieci z klas pierwszych wraz z wychowawczyniami pojechały do Mikołajek. Zabawom i uciechom na Tropikanie w hotelu Gołębiewski nie było końca. Pełni wrażeń i emocji wraz z pierwszym śniegiem i lodem na drodze zadowolone dzieci wróciły bezpiecznie do domów.

To był bardzo udany, radosny dzień w naszej szkole. Pamiętajmy, że każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem.

Krystyna Bujnowska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
O czym piszą inni: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages