Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Młodzież reszelska buduje sieć kontaktów

2013-12-01 21:41:50 (ost. akt: 2013-12-01 21:55:57)

Młodzież z terenu gminy Reszel buduje "Pomosty" łączące młodych ludzi ze społecznością i władzami lokalnymi.

Teraz uczestnicy projektu "Pomosty" na zaproszenie sołtysa Świętej Lipki Łucji Wąsiewicz uczestniczyli w spotkaniu mieszkańców Świętej Lipki z władzami lokalnymi: burmistrzem Reszla Markiem Janiszewskim, zastępcą burmistrza PJerzym Bajorkiem oraz komendantem Straży Miejskiej Dariuszem Alberskim.

Celem projektu jest podniesieniu społecznej świadomości młodych ludzi. Właśnie dzięki uczestnictwu w spotkaniach ze społecznością i władzami lokalnym uczestnicy projektu budują więzi i zaufanie społeczne, angażują się w życie społeczności lokalnej, a co się z tym wiąże młodzież nie czuje się odosobniona i pozostawiona ze swoimi trudnościami życiowymi.

Projekt "Pomosty. Budowanie kapitału społecznego młodzieży ze środowisk wiejskich Warmii i Mazur" jest realizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Reszlu wraz z Instytutem Badawczo- Szkoleniowym w Olsztynie i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Realizatorzy oraz uczestnicy projektu serdecznie dziękują wszystkim osobom i instytucjom za dotychczasowe zaangażowanym w realizację projektu. Zachęcamy do dalszej współpracy także nowe osoby i instytucje chętne do działań z młodzieżą.
Zgłoszenia można dokonywać:

- osobiście w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Reszlu
- telefonicznie (89) 755-02-33
- e mail: mops_reszel@wp.pl


Profil na facebook: https://www.facebook.com/ProjektPomostyMopsReszel

Organizatorzy

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Reszel

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages