Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Rok Ruchu w Trójce

2013-11-22 22:58:13 (ost. akt: 2013-11-22 23:01:49)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Pani Minister Edukacji ogłosiła rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkół w Ruchu. Ta akcja pięknie wpisała się w działania, jakie podejmujemy w szkole

Otóż rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 wypełniali na spotkaniach we wrześniu ankiety dotyczące ich oczekiwań wobec szkoły. Z analizy ankiet okazało się, że rodzice chcą aby w szkole odbywały się atrakcyjne zajęcia ruchowe np. wyjazdy na basen, czyli potwierdziło się, że zajęcia takie należy dzieciom zorganizować.

Wychowawczynie klas pierwszych długo nie czekały i w październiku oraz listopadzie zorganizowały pierwszakom wyjazdy na pływalnię w Kętrzynie. Na wolne miejsca w busie chętnie wpisywały się również dzieci z klasy drugiej.

Zajęcia ruchowe w wodzie pełnią wiele jakże pożytecznych funkcji: pozwalają poprawić niewłaściwą postawę, poprawiają zakres ruchomości w stawach, wzmacniają i odbudowują poszczególne grupy mięśniowe, poprawiają ogólną kondycję i wydolność organizmu, a przede wszystkim bardzo integrują grupę.

Bardzo dziękujemy kierownikowi pływalni za dostosowanie godzin pracy pływalni w Kętrzynie do czasu dojazdu grup dzieci z Reszla.

Krystyna Bujnowska

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutajDo poczytania:-)


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages