środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Dzień Dziecka w SP 3

2013-05-30 18:20:11 (ost. akt: 2013-05-30 18:27:46)

W tym roku Dzień Dziecka wypada kalendarzowo w sobotę, więc w szkole odbył się już w środę 29 maja 2013 roku. Dzień wcześniej w sali gimnastycznej dzieci z klas od trzeciej do szóstej bawiły się z okazji swojego święta na wspólnej zabawie tanecznej.

Jak co roku program festynu sportowo-rekreacyjnego jest bardzo bogaty. Po krótkim powitaniu wszystkich dzieci przez panią dyrektor Danutę Baten przyszedł czas na potyczki sportowe. Każda klasa wystawiła do konkurencji sportowych zespół składający się z 4 dziewcząt i 4 chłopców. Składy zespołów zmieniały się do różnych konkurencji. I tak uczniowie walczyli w:
1. Sztafecie wahadłowej.
2. Przeciąganiu liny.
3. Rzucie kołem do celu.
4. Próbie równowagi.
5. Strzałach na bramkę.
6. Kopciuszku.
7. Torze przeszkód.

Następnie nadszedł czas na grochówkę, kiełbaski z grilla, soczki, pączki, ciasteczka. Potem odbył się konkurs Mam talent. Uczniowie popisywali się swoimi umiejętnościami, pokazywali to, co potrafią najlepiej, a zatem były śpiewy, tańce, gra na instrumentach.
W czasie zliczania punktów przez główną komisję sędziowską nadszedł czas na niespodzianki od rodziców. Rada Rodziców zafundowała wszystkim dzieciom lody.

Nie zabrakło również rywalizacji sportowej wśród dorosłych, którzy chętnie rozegrali mecze z dziećmi. Nauczyciele i tatusiowie zagrali mecz z chłopcami w piłkę nożną, a nauczycielki i mamy mecz w dwa ognie z dziewczętami.

Na zakończenie imprezy nastąpiło wręczenie nagród wszystkim zespołom rywalizującym w konkurencjach sportowych jak i biorącym udział w Mam talent.

Pogoda dopisała, humory również, wszyscy świetnie się bawili. Dziękuję wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły za zaangażowanie i doskonałą organizację Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu.

Krystyna Bujnowska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages